Zgłoś Twoje dziecko do konkursu "Ruszaj z przedszkolakiem łamigłówek szlakiem"

wybierz autora:
  • Przedszkolacy z Bełku uczestniczyły w projekcie realizowanym przez Stowarzyszeniem Wspólnota Śląska "Ciosek". Dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w konkursie plastycznym. Wspólnie ze swoimi paniami wykonały wianki i czapki z kolorowego
    Relacja 2015-12-14, 17:06 | autor: e M
  • Nasi przedszkolacy brali udział w Wojewódzkim Konkursie Piosenki Śląskiej "Mała Karolinka 2015". Konkurs zorganizowano w OPP Przygoda w Rybniku. Wszystkim dzieciom gratulujemy przepięknych występów.
    Relacja 2015-11-25, 19:49 | autor: e M
  • Piąty dzień projektu edukacyjnego „Zdrowy uśmiech” - Wizyta ekspertów - kucharka - Zgaduj – zgadula W ostatnim dniu projektu do wszystkich grup zawitała kucharka naszego przedszkola, która przeprowadziła pogadankę na temat zdrowego odżywiania.
    Relacja 2015-11-09, 21:16 | autor: e M
  • Czwarty dzień projektu edukacyjnego „Zdrowy uśmiech” - wycieczka do gabinetu stomatologicznego - zabawy ruchowe na świeżym powietrzu W kolejnym dniu projektu dzieci z grup Motylków, Biedronek i Pszczółek wybrały się na wycieczkę do gabinetu stomatologicznego
    Relacja 2015-11-09, 21:03 | autor: e M
  • Trzeci dzień projektu edukacyjnego „Zdrowy uśmiech - „O Robaczku Próchniaczku” - opowiadanie o próchnicy - praca plastyczna W trzecim dniu projektu dzieci dowiedziały się czym jest próchnica, dlaczego jest groźna oraz jak jej zapobiegać.
    Relacja 2015-11-09, 20:52 | autor: e M
  Wstecz 1 2 3 4